8 Mart Dünya Kadınlar Günü

   8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Müdürlüğümüze bağlı Ardeşen Sosyal Hizmet Merkezi  Müdürlüğü’müzce, Ardeşen Kaymakamlığı , Ardeşen Belediyesi  ve  Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa  panel düzenlendi.
 
   Panel Ardeşen Kaymakamı Emrah YILMAZ , Ardeşen Belediye Başkanı Hakan GÜLTEKİN , Ardeşen İlçe Emniyet Müdürü Ömer YILDIZ , Ardeşen Garnizon Komutanı Mustafa ÇİÇEK , Ardeşen Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Vekili  Mehmet Terzi ,  ilçe  kamu kurum ve kuruluşlarında görev alan daire amirleri ve personelleri ve vatandaşın katılımı ile gerçekleşti.
 
   Panelde ; başarılı iş kadınları  ve siyasetçi kadınlar günün anlam ve önemine değinerek  “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nü kutladılar. Ardından Ardeşen Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nde görevli Sosyolog Elif DEDECAN ve Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Özkan IŞIK tarafından sunum gerçekleştirildi. Sunumda kadının toplumdaki yeri , kadına yönelik şiddet , kadına yönelik şiddet ile ilgili saha çalışmaları , şiddete karşı alınması gereken önlemler ve kolluk güçlerinin bu konudaki sorumlulukları paylaşıldı.
   Panel sonunda Ardeşen Kaymakamlığı ve Ardeşen Belediyesi  tarafından başarı hikayesi olan iş kadınlarımıza ve konuşmacılara Teşekkür Belgesi verildi.

 


Sonraki Sayfa: Belediye Çalışanlarına Erişilebilirlik Eğitimi

Önceki Sayfa : Sosyal Hizmet Çalışmalarında Farkındalık Oluşturmak