Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Personeliyle Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi

   02.02.2017 tarihinde İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda il müdürlüğü personeline  yönelik 2017 yılı planlama toplantısı yapıldı.Toplantıya İl Müdürü İdris ALTUNTAŞ , İl Müdür Yardımcısı Halil PEHLİVAN ve il müdürlüğü personeli katıldı.
   İl Müdürümüz İdris ALTUNTAŞ yaptığı konuşmasında; 2016 yılının değerlendirilmesi kapsamında müdürlüğümüzce yürütülen hizmetlerin personellerimizce titizlikle yürütüldüğünü belirterek 2017 yılı içerisinde bu çalışmaların daha profesyonelleşmesinin önemini vurguladı.
   2017 yılında kurum personeli olarak disiplinli çalışmalarımızın devam etmesi , görevimizi ifa ederken usul ve esasların göz önünde bulundurulması gerektiğini ifade ederek özverili çalışmanın iş kalitemizin artmasında büyük rol oynadığını belirtmiştir. Ayrıca Sn ALTUNTAŞ konuşmasında “İl Müdürlüğümüzün hizmet alanına giren çalışmaları görünmeyen taraf olarak tabir ederek , insan odaklı yapılan hizmetlerle toplumun refahını arttırmak ve ülkemizin daha iyi yarınlara ulaşmasını sağlamak bizim başlıca hedeflerimizdendir” dedi.
   Toplantının son bölümünde İl Müdür Yardımcımız Halil PEHLİVAN ; “2017 yılında daha  planlı ve proje odaklı çalışmaların önemine değinerek bu şekilde vatandaşlarımızın kurum hizmetlerimizden daha fazla istifade etmesini sağlamak gerekir” dedi. Personelimizin motivasyonunu sağlamak amacıyla “siz varsanız biz varız ve bu şekilde bir adım ileriye gideriz” ifadesini kullanarak şimdiye kadar yapılan çalışmalar için teşekkürlerini iletti.
İl personelinin görüş ve temennilerini bildirmesiyle toplantı sona erdi.Sonraki Sayfa: Yeni Bir Ruh Yeni Bir Heyecanla...

Önceki Sayfa : Çocuk İstismarı ve Mahremiyete Dikkat Çekildi