Hep Beraber Daha İyiye Daha İleriye…

  İl müdürlüğümüzde, İl Müdür Yarımcısı Halil PEHLİVAN başkanlığında Sosyal Hizmet Merkezi personelinin katılımıyla Nisan ayı çalışma planı toplantısı yapıldı.
Mart ayı değerlendirmesiyle başlayan toplantıda konuşma yapan Halil PEHLİVAN; birimler arası koordinasyonu sağlamak, birimlerin birbiriyle olan iletişimini geliştirmek ve iyileştirmek sosyal hizmet merkezi olarak bizi daha ileriye götüreceğini dile getirerek konuşmasına başladı.
  Kurumumuz tarafından verilen evde bakım hizmetinin iyileştirilmesi amacıyla  Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) personellerinin koordinasyonu ve tüm  Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü (SHM) personelinin işbirliği ile bir çalışma yapılması planlandı. Planlanan bu çalışmada 3 aylık dönem süresince 2.465 aile ziyareti hedef olarak belirlendi. Belirlenen  bu çalışma sonucunda elde edilecek veriler değerlendirilerek evde bakım hizmeti ile ilgili yeni bir çalışma sistemi oluşturulması kararlaştırıldı.
  Evde bakım incelemeleriyle ,  SED (Sosyal Ekonomik Destek) incelemelerinin yürütülmesinde dikkat edilecek hususları sunu ortamında  ASDEP ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü  birimlerinden katılan personelle paylaşan Halil PEHLİVAN 3 aylık dönemde inceleme yapılmayan ve eksik kalan bütün çalışmaların tamamlanması gerekmektedir dedi.
Toplantıya katılanların görüş ve önerilerinin sunulmasıyla  Nisan ayı değerlendirme ve planlama  toplantısı sona erdi.
 


 
 


Sonraki Sayfa: Kuruluş Müdürleri İle Bir Arada...

Önceki Sayfa : Halkla İlişkilerde Pozitif Bir Dilin Önemi