Kuruluş Müdürleri İle Bir Arada...

  05.04.2017 tarihinde İl Müdürlüğü toplantı salonunda kuruluş müdürleri toplantısı yapıldı.Toplantı; İl Müdürü İdris ALTUNTAŞ, İl Müdür Yardımcıları Mehmet İSMAİLOĞLU ve Halil PEHLİVAN, Kuruluş Müdürlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
  Toplantıya bir önceki ayda alınan kararların değerlendirilmesi ile  başlandı. Özellikle  kuruluşlarımızda yıllık çalışma ve eylem planlarının  yapılması ve yürütülmesinin önemi üzerine duran  İl .Müdürümüz; kuruluşlardaki hizmetlerin denetimi ve değerlendirilmesinin hizmetin kalitesini etkilediğini ifade etti. Küçülen değil , büyüyen kuruluş olduğuna dikkat çeken İl Müdürümüz alınan kararların aksayan yönlerini , eksik kalan taraflarını  irdelediğimizde sorunları , sıkıntıları azaltacağımızı ifade etti.

  •   2018- 2020 yılları arasında yapılacak hizmet adımlarıyla ilgili olarak ; Şartnamelerin iyi hazırlanmasını , ön hazırlıkların çok iyi yapılmasının önemini değinerek görev alışverişinde bulunuldu.
  • Yabancı uyruklu çocuklara SED (Sosyal Ekonomik Destek) hizmeti yapılması ile ilgili resmi iş ve işlemlerin nasıl yapılacağı konusunda karşılıklı görüşler sunuldu.
  • İzin  işlemlerinin  özellikle de senelik izinlerinin planlanması hususunda dikkat edilmesi gerekenler tartışıldı
  • Resmi yazı ve yazışmaların oluşması ve planlı yürütülmesinin önemi üzerinde duruldu.

Toplantı sonunda toplantıya katılanlar görüşlerini sunarak iyi temennilerle aylık toplantı sona erdi.


Sonraki Sayfa: ASDEP Başvurusu

Önceki Sayfa : Hep Beraber Daha İyiye Daha İleriye…