15 Temmuz Şehitlerimizi Anma, Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ
 
11.07.2017 tarihinde Saat 11.00’de 15 Temmuz şehitlerimizi anma, demokrasi ve milli birlik günü etkinlikleri kapsamında; 15 Temmuz’da ülkemizin yaşadığı hain darbe girişiminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde vatanı için canını verip şehit olan Şuayip SEFEROĞLU’nun kabri ziyaret edilmiştir. Ziyaret programına şehidimizin eşi ve annesinin yanı sıra Vali Erdoğan BEKTAŞ, Milletvekili Hasan KARAL, Rize Belediye Başkanı Prof.Dr.Reşat KASAP, Vali Yardımcıları, Güneysu Kaymakamı İhsan Selim BAYDAŞ, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Müftüsü İsmail YALÇIN ve Kamu kurum ve kuruluş yöneticileri katılmıştır. Şehidimizin mezarına çiçekler konulmuş ve Kuran-ı Kerim okunarak İl Müftüsü tarafından dua edilmiştir.
Program dahilinde; İl Müdürlüğü olarak Gençlik Merkezi gençleri ile birlikte Şehit Uğur KORKMAZ, Şehit Soner FAZLIOĞLU ve Şehit Azim ÖZDEMİR kabirleri ziyaret edilerek, çiçek konulmuş, Kuran-ı Kerim okunmuş ve dualar edilmiştir. Bu programımıza şehit yakınları ile Kendirli Belediye Başkanı Alaettin SERDAR da iştirak etmişlerdir. 
Ayrıca akşam namazını müteakiben Şeyh Cami’inde Şehitlerimiz adına Mevlid-i Şerif okutulup katılımcılara gül suyu ve ikramlarda bulunulmuştur.
12.07.2017 tarihinde Pazar ilçesine defnedilen 15 Temmuz şehitlerimizden Erhan DURAL mezarı başında İl Müdürümüz İdris ALTUNTAŞ ve İl Müdür Yardımcımız Mehmet İSMAİLOĞLU tarafından ziyaret edilerek  Kuran-ı Kerim okutulmuş ve dua edilmiştir.
Program dahilinde; Şehit Emrah AYTEMİZ’in kabride şehit ailesi ve katılımcılar ile birlikte ziyaret edilerek kabrine çiçek konulmuş ve Kuran-ı Kerim okunarak dua edilmiştir.


Sonraki Sayfa: 15 Temmuz 'un Sene-i Devriyesinde...

Önceki Sayfa : 2545 Kadroya Engelli Memur Yerleştirmeleri İçin Tercihler 12-21 Temmuz 2017 Tarihleri Arasında Alınıyor