Anneler Gününüz Kutlu Olsun

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü "Anneler Günü" dolayısıyla Şehit Anneleri ve Koruyucu Annelerini Rize Öğretmenevinde düzenlenen yemek programında buluşturdu.
Programa Vali Erdoğan BEKTAŞ, Vali Yardımcısı Abdullah ŞEN, Rize Cumhuriyet Başsavcısı Osman KÖSE,  Rize İl Jandarma Komutanı Albay Semih COŞKUN,  Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KASAP, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris ALTUNTAŞ,  kurum amirleri ile Şehit Anneleri ve Koruyucu Anneler katıldı.
İl Müdürümüz İdris ALTUNTAŞ’ın açılış konuşması ile başlayan  program daha sonra  günün anlam ve önemine değinen Vali Erdoğan BEKTAŞ’ın konuşması   ile devam etti. Vali BEKTAŞ,  yapmış olduğu konuşmasında; tüm katılımcılara programa teşriflerinden dolayı teşekkür ederek tüm annelerin anneler gününü kutladı. “Bizleri sonsuz özveri, sadakat ve sevgiyle büyüten, besleyen, ne yaparsak yapalım haklarını ödeyemeyeceğimiz annelerimizi sizlerin huzurunda saygıyla selamlıyor ellerinden öpüyorum.” diyerek konuşmasına son verdi. 
Yemek  programı sonrası Anneler için çocukların söylediği şiirler dinlendi.  Program Şehit Annelerine ve koruyucu Annelere hediyeler verilerek toplu fotoğraf çekimi  ile sonlandırıldı.


 
 


Sonraki Sayfa: Engelliler Haftası dolayısıyla El Sanatları Sergisi ve Gösteri

Önceki Sayfa : Afet ve Acil Durumlarda, Psikososyal Destek Eğitimi Gerçekleştirildi