Çocuklar Tartışıyor Fikirler Yarışıyor

Rize’de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde sosyal hizmet modellerinden faydalanan çocuklara yönelik Rize Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Konferans Salonunda  27.10.2017 tarihinde Münazara Yarışması  düzenlendi.

Bakanlığımız Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğünün koordinesinde 81 ilde düzenlenen 1. Münazara yarışması Rize ‘de gerçekleştirildi. Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde iki öğretmen gözetiminde başlayan Münazara Yarışması tek oturum halinde gerçekleşti.

Müdürlüğümüze bağlı çocuk evlerinde bakım ve korunma altında olan ve bakanlığın sunmuş olduğu sosyal hizmet modellerinden faydalanan çocuklar ’' İnternet ve Sosyal Medya Fert ve Toplum için faydalı mıdır yoksa zararlı mıdır? ‘’ üzerine fikirlerini ifade ettiler. Jüri üyeleri tarafından belirlenen dört asil ve iki yedek öğrenci Erzurum’da yapılacak olan Bölge Münazara Yarışmasına gitmeye hak kazandı.

Münazara yarışmasının ardından sertifika töreni düzenlendi. Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü Kuruluş Müdürü M. Mücella SADIKOĞLU tarafından öğrencilere sertifikalarının dağıtıldığı program çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.Sonraki Sayfa: Çocuk Evlerinde Kalan Çocuklara Trafik Eğitimi Verildi

Önceki Sayfa : Müsteşar Yardımcısı Dr. Hakkı ÖZTÜRK Kuruluşlarımızı Ziyaret Etti