Engelliler Haftası dolayısıyla El Sanatları Sergisi ve Gösteri

Müdürlüğümüze bağlı Çayeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde yatılı bakım hizmeti almakta olan engelliler, RTEÜ Sosyal Hizmet Topluluğu ile ortak çalışma yürüterek, Engelliler Haftası münasebetiyle,  el sanatları sergisi ve tiyatro düzenlemiştir.
Programa İl Müdür Yardımcımız Halil PEHLİVAN , Çayeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Yasin GÜNDOĞDU, Derepazarı Belediye Başkanı Yakup SAMANGÜL , RTEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü Yrd.Dç.Dr. Zeki KARATAŞ ve  RTEÜ İdari Personelleri Yavuz Sultan CERRAH , Mustafa ÇAKIR, İsmail AKSU  katılmıştır.
RTEÜ Kongre ve Kültür Merkezi 10.05.2017  tarihinde düzenlenen sergi saat 16.00 da açılarak 2 gün boyunca açık kalmıştır. Tiyatro ise  saat 17.00 da başlayıp yaklaşık 1.5 saat devam etmiştir. Hem sergiye hem de tiyatroya üniversite gençliği ve vatandaşlarımız büyük ilgi göstermişlerdir. Bu bağlamda, öncelikle, bu  faaliyetin düzenlenmesine öncülük eden Çayeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünün idareci ve çalışanlarına,  Sosyal Hizmet Topluluğuna, programa katılan akademisyenlerimize, üniversite gençliğine ve vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.  


Sonraki Sayfa: ASDEP Görevlisi Sözlü Sınav İlanı

Önceki Sayfa : Anneler Gününüz Kutlu Olsun