Koruyucu Ailelerimizle İftar Yemeğinde Buluştuk

08/06/2017 tarihinde Rize Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Koruyucu Ailelere iftar yemeği verilmiştir.
Rize Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar yemeğine Vali Erdoğan BEKTAŞ ve eşi Esma BEKTAŞ ile birlikte Vali Yardımcısı Abdullah ŞEN ve eşi, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY ve eşi ile Koruyucu Aileler ve çocukları katılmıştır. Düzenlenen iftar öncesinde Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ ve eşi Esma BEKTAŞ masaları tek tek dolaşarak Koruyucu Ailelerle yakından ilgilenmiştir. Rize Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris ALTUNTAŞ selamlama konuşması yapmıştır. İl Müdürü ALTUNTAŞ yaptığı konuşmada; bereketin ve maneviyatın zirve yaptığı bu günde bu güzel insanlarla birlikte olmanın hazzını yaşadığını ifade ederek koruyucu anne olan bir annenin duygu yüklü bir yazısını paylaşarak davetlilerden çevrelerinde özellikle çocuk hasreti çeken aile varsa onların bu hasretlerini gidermeye hem de bir çocuğun sıcak bir kucağa kavuşmasına vesile olmalarını, her platformda koruyucu aile uygulamalarını anlatan, tanıtan birer gönül elçisi olmalarını arzuladığını ifade etmiştir.
İftar yemeği Vali Erdoğan BEKTAŞ’ın koruyucu aileler ile hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona ermiştir. Sonraki Sayfa: Çocuk Evlerimiz Yangın Tatbikatında

Önceki Sayfa : Yaşlı Bakımı ve Rehabilitasyon Hizmetlerinde Sürdürülebilir Bir Model Geliştirmek Şarttır.