Müdürlüğümüzün Hizmetleri İl Genel Meclisi’nde Anlatıldı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz İdris ALTUNTAŞ ve İl Müdür Yardımcımız Mehmet İSMAİLOĞLU 20.11.2017 tarihinde İl Genel Meclisi’ne Kurumumuzda sürdürülen hizmetler ve 2018 yılı planlaması hakkında  bilgi verdi.

İl Müdürümüz İdris ALTUNTAŞ,
Kurumun faaliyetlerini anlatarak, çocuk, kadın, Aile, Engelli ve yaşlılara yönelik çalışmalar yürüttüklerini,  ilimizde 3750  Engellinin evde bakım hizmetinden  yararlandığını, ailelere yönelik yıl içerisinde 69 eğitim faaliyeti düzenlediklerini, özellikle Koruyucu Aile modelini çok önemsediklerini, 12 ailenin koruyucu aile olduğunu, bu sayıyı artırmak için her birimize görev düştüğünü  ifade etti.

İl Genel Meclisinde verdiği bilgilerden ötürü İl Müdürümüz İdris ALTUNTAŞ’a teşekkür eden Meclis Başkanı Mehmet KAZANCI,
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz ve ekibinin bir anne baba şefkatiyle kimsesiz evlatlarımızın geleceğe hazırlanması, engelli ve yaşlılarımıza verdikleri hizmetler, bu kurumumuzun toplum üzerindeki etkisi ve katkısının ne denli önemli olduğunu açıkça göstermektedir. Değerli Müdürümüz İdris ALTUNTAŞ’a, Müdür Yardımcımız Mehmet İSMAİLOĞLU’na ve tüm mesai arkadaşlarına başarılar diliyorum. İl Genel Meclisi olarak da her daim yanlarında olacağımızı bilmelerini isterim” dedi.

Meclis Başkanı Mehmet KAZANCI başkanlığında yapılan toplantıya, İl Genel Meclis Üyelerinin yanı sıra İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Salih Kurtuluş ve Encümen Müdürü Ahmet YILDIRIM katıldı.Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz İdris ALTUNTAŞ’ın “Dünya Çocuk Hakları Günü” Mesajı

Önceki Sayfa : İlimiz Eylem Planı Çalıştayı Gerçekleştirildi