Müsteşar Yardımcısı Dr. Hakkı ÖZTÜRK Kuruluşlarımızı Ziyaret Etti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Hakkı ÖZTÜRK 28.10.2017 tarihinde Müdürlüğümüze bağlı kuruluşlara ziyarette bulundu.
 
Dr. Hakkı ÖZTÜRK, İl Müdürümüz İdris ALTUNTAŞ ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü Kuruluş Müdürü M. Mücella SADIKOĞLU ile beraber kuruluşumuza bağlı  Çocuk Evlerini, Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ve Çayeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.
 
Dr. Hakkı ÖZTÜRK, Çocuk Evlerindeki ziyaretinde büyük ilgi ve sevgiyle karşılaştığı çocuklarla sohbet etti, daha sonra görevli personellerden çocukların bakımları ve okul durumları ile ilgili bilgi aldı.
 
Daha sonra Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret eden ÖZTÜRK, huzurevi sakinleriyle muhabbet etti. Ziyaretten memnun kalan huzurevi sakinleri Dr. Hakkı ÖZTÜRK’e ve İl Müdürümüz İdris ALTUNTAŞ’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
 
Dr. Hakkı ÖZTÜRK son olarak  Çayeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ederek, engelli vatandaşlarla biraraya geldi. Engelli bireylerle yakından ilgilenen ÖZTÜRK, kurum personellerinden bilgi aldı. Engelli vatandaşlar ziyaretten dolayı memnun kaldıklarını ifade etti.
Sonraki Sayfa: Çocuklar Tartışıyor Fikirler Yarışıyor

Önceki Sayfa : Rize İl Çocuk Hakları Komitesi Eğitimlerine Devam Ediyor